Winylowe
Szczotkowe
Tekstylne

ZAPYTAJ O OFERTĘ

SZYBKI KONTAKT

Osadnik 80

System wycieraczek obiektowych z wanną i odwodnieniem.

Wysokość wanny wraz z podporami: 80 mm. Waga wraz z wycieraczką: ok 22 kg/m2

Opis:

System wycieraczek obiektowych z wanną [osadnikiem]i odwodnieniem rozwiązuje problem odprowadzenia wody oraz piasku itp. do przestrzeni pod wycieraczką. Wannę można podłączyć do elementów odwodnienia zamontowanych we wpuście pod wanną. System można montować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Cechą charakterystyczną jest to, że możemy wyprodukować dowolne rozmiary, dzięki czemu, dostosowujemy wymiary odstojników i wycieraczek do warunków panujących na budowie.

Konstrukcja:

Specjalnie opracowane anodowane profile aluminiowe tworzą ramę w którą jest wsunięta blacha aluminiowa 3 mm tworząca dno wanny. Do krawędzi profili zamontowane są na stałe podpory pod wycieraczkę, rozstawione co ok 30 cm [wykonane z rury kwadratowej 30x30x3]. Podpory zaopatrzone są w nogi regulacyjne, które jednocześnie tworzą stabilną podstawę pod wycieraczkę oraz pozwalają wypoziomować podpory.

Zastosowanie:

Wewnątrz i na zewnątrz budynków. System uniwersalny do wszelkich budynków użyteczności publicznej, biur, hoteli, pensjonatów, dworców, marketów itp. Przeznaczona do intensywnego ruchu pieszego. Zalecana do marketów z dużą intensywnością ruchu wózków towarowych [sklepowych].

Uwaga: do systemu Osadnik 80 można stosować wyłącznie wycieraczki typ Alu 22.

Sposób montażu:

Wanna układana we wpuście z wykonaną płaską posadzką o głąbokości 80 mm. Wycieraczka kierunkowa, należy zwrócić uwagę na sposób ułożenia względem kierunków ruchu.

Sprzątanie:

Z zewnątrz łatwa do czyszczenia odkurzaczem przemysłowym na sucho lub przy pomocy maszyn czyszczących ze środkami nie niszczącymi wkładów oraz aluminium. Bieżące czyszczenie wpustu odkurzaczem przemysłowym lub przez zamiatanie po uprzednim zwinięciu wycieraczki.

Przekrój: